Provozní technik

Naší vizí je znovuobnovení výroby kvalitních mýdel v Čechách a navázání na její stoletou tradici.
Chceme být jedničkou nejen na českém trhu ale také jedním z leaderů na trhu evropském.Jsme otevřeni novému vývoji a sledujeme trendy v našem oboru.V oblasti výroby mýdel chceme upevnit naši silnou pozici a nadále ji rozvíjet.Chceme vytvářet motivující pracovní prostředí a rozvíjet talent našich zaměstnanců.
Chceme vytvářet motivující pracovní prostředí a rozvíjet talent našich zaměstnanců.

soap

Náplň práce nového kolegy bude:

  • Obsluha linky, její nastavování a údržba
  • Kontrola kvality výrobků
  • Kontrola výrobního procesu - s cílem zamezit neplánovaným zastavením linky
  • Zodpovědnost za kvalitu provedení svěřených výrobních operací dle výrobní dokumentace

Co nabízíme:

  • stabilní a perspektivní práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • dovolená 25 dní
  • závodní stravování

Co požadujeme:

  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • Smysl pro pořádek, přesnost, preciznost

Ostatní:

Nástup možný dle dohody, ihned.

Dotazník uchazeče o zaměstnání lze najít na https://www.suas.cz/index.php/zamestnani/dotaznik-uchazece