Elektrikář (dozorný) Elektrárna Tisová

Skupina SUAS Group a.s. posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost Elektrárnu Tisová, a.s. v Citicích hledá kolegy na pozici ELEKTRIKÁŘ-DOZORNÝ.

S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS Group a.s. a následně Vv Elektrárně Tisová, a.s. hledáme spolehlivé elektrikáře-dozorné do nepřetržitého provozu ETI.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • manipulace na zařízení NN; VN a VVN v souladu s provozní dokumentací, technickou dokumentací a ČSN
  • zodpovědnost za plynulý a bezporuchový provoz elektrozařízení elektrárny
  • řízení provozu HVZ dle pokynů a dispozic dispečerských složek ES ČR, dle pokynů nadřízených a ostatních složek řízení
  • spolupráce při plnění PpS
  • spolupráce při likvidaci poruchových stavů a jiných mimořádných událostí
  • kontrola dodržování jmenovitých parametrů
  • vedení provozní dokumentace
  • podílí se na řízení HVZ a ES ČR, provádění manipulací na silovém schéma elektrárny

Co nabízíme:

  • stabilní, perspektivní a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení, osobní příplatek, prémie
  • benefity z kolektivní smlouvy
  • stabilní pracovní doba, možnost přesčasů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práce v rnepřetržitém provozu dle ročního směnového kalendáře
  • dovolená 25 dní
  • další vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • příspěvek na stravování

Co požadujeme:

  • ÚSO elektro, min. vyučen v oboru elektro
  • platná vyh. 50/1978 Sb.; §6 do 1 000 V; nad 1 000 V, doložitelná praxe na zařízení nad 1 000 V min. 1rok
  • praxe v elektropozicích 3 roky
  • řidičský průkaz B
  • práce na PC - MS Office - základní kancelářské aplikace
  • výhodou - praxe na zařízení VN, orientace v energetické legislativě a ČSN, ochotu se učit nové věci

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody, ihned

V případě zájmu o pozici, prosím zasílejte nabídky, životopis na personální nejlépe on-line https://suasgroup.cz/kariera/volne-pozice