Vedoucí technik BOZP a PO

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. posiluje svůj tým v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany a hledá kolegu na pozici Vedoucí technik BOZP a PO. S rozvojem nových projektů ve skupině Sokolovská uhelná, právní nástupce a.s. a následně SUAS Group hledáme vhodného kandidáta k posílení týmu sekce Bezpečnosti práce a požární ochrany.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • školení zaměstnanců z BOZP a PO
  • školení cizích firem z BOZP a PO
  • odborná příprava preventivních požárních hlídek a preventistů PO

kontrolní činnost na BP a PO

  • zpracovávání provozní dokumentace BOZP a PO pro jednotlivé společnosti
  • šetření, evidence a registrace pracovních úrazů
  • šetření požárů a ostatních mimořádných situací
  • stavby-připomínky k projektové dokumentaci, účast na přejímkách a kolaudacích

Co nabízíme:

  • stabilní a perspektivní práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
  • práci na plný úvazek
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • rozšiřování kvalifikace
  • příspěvek – sociální fond zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dní
  • práce v ranních směnách
  • závodní stravování

Co požadujeme:

  • vzdělání min. ÚSO s maturitou
  • platné osvědčení OZO "Bezpečnostní technik" dle vyhlášky č. 298/2005 Sb. vydané příslušnou SBS
  • platné osvědčení  OZO k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP ve smyslu ustanovení zákona č.309/2006 Sb. vydané akreditovanou společností
  • platné osvědčení  OZO  "Technik PO" dle zákona č.133/1985 Sb. vydané MV ČR
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, představa dlouhodobé spolupráce
  • požadovanou základní zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz sk. B

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody – ideálně k 1.11.2021