IT podpora

S rozvojem nových projektů ve skupině Sokolovská uhelná, právní nástupce a.s. a následně SUAS Group hledáme vhodného kandidáta k posílení týmu informačních technologií.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • výměna komponent v PC
  • instalace a nastavení periferií (tiskárny, skenery....)
  • instalace SW Windows, MS Office, Microsoft 365 a dalších SW dle potřeby
  • správa kamerových, zabezpečovacích a docházkových systémů
  • komunikace a podpora uživatelů (ServiceDesk)

Co nabízíme:

  • stabilní a perspektivní práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek – sociální fond zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dní
  • práce v ranních směnách
  • závodní stravování

Co požadujeme:

  • vzdělání min. ÚSO s maturitou
  • pokročilá znalost práce na PC, OS WIndows, znalost MS Office
  • práce vhodná i pro absolventy středních škol
  • výhodou - vyhl. 50/1978 Sb. §6
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody