Architekt kybernetické bezpečnosti

S rozvojem nových projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti posilujeme tým IT ve skupině Sokolovská uhelná a následně ve skupině SUAS Group. Hledáme zkušeného a spolehlivého kandidáta na pozici ARCHITEKTA KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI k posílení týmu informatiků.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • odpovědnost za návrh implementace bezpečnostních opatření ve skupině
  • zajišťování architektury bezpečnosti
  • další činnosti vyplývající z legislativy týkající se kybernetické bezpečnosti

Co nabízíme:

  • stabilní, zajímavou a velmi perspektivní práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • benefity z kolektivní smlouvy
  • dovolená navíc

Co požadujeme:

  • nejméně úplné střední vzdělání a minimálně 3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti nebo vysokoškolské vzdělání a minimálně 1 rok praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti

Doporučené znalosti a dovednosti - výhodou:

  • Hardwarové komponenty, nástroje a architektury
  • operační systémy a software
  • řízení bezpečnosti a rizik
  • bezpečnost komunikací a sítí
  • řízení identit a přístupů
  • základní principy bezpečného vývoje softwaru

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody