Vedoucí PMO (Project Management Office)

S rozvojem nových projektů a pokračováním stávajících projektů ve skupině Sokolovská uhelná a skupině SUAS Group vytváříme nové pozice v oblasti projektového řízení. V rámci procesu transformace je nastavena nová, velmi ambiciozní rozvojová strategie, která generuje množství velmi zajímavých projektů. Hledáme kandidáta na nově vznikající pozici VEDOUCÍ PMO (Project Management Office).

Náplň práce nového kolegy bude:

  • řízení projektů
  • vedení a řízení projektového týmu
  • řízení změn v projektu
  • reportování projektu

Co nabízíme:

  • zajímavou a velmi perspektivní práci v nově vznikajícím kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • benefity z kolektivní smlouvy
  • dovolenou navíc

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání technicko-ekonomického směru
  • znalost funkcí a procesů PM a PMO
  • minimálně 7 let praxe jako projektový manažer projektů strategického významu
  • zkušenost s vedením týmu
  • silnou a komunikativní osobnost s vysokou mírou flexibility a chutí pracovat v dynamickém prostředí

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody